Keywords

 • Chat
 • Mynet
 • Sohbet
 • Aşk Şiirleri
 • Güzel Sözler
 • Audi A1 Sportback’in, 1,0 litre TDI motora sahip S-tronic şanzımanlı çeşidi aileye katıldı.


  Audi A1 Sportback’in, 1,0 litre TDI motora sahip S-tronic şanzımanlı çeşidi aileye katıldı.

  2012 seneyi en başında start çizgisindeki yerini meydan A1’in Geçen günlerde piyasaya getirilen 5 kapılı çeşidi A1 Sportback, hemen 1,6 litrelik TDI motor ve S tronic şanzıman seçeneğiyle showroomlarda yerini aldı.

  Türkiye’de piyasaya sunulmasının sonrasında yüklü alaka gören A1 Sportback, 1,6 litrelik TDI motoru ve S tronic şanzımanıyla hepten iddialı.

  Audi’nin A1 model serisinin 5 kapılı seçeneği A1 Sportback, 1,6 litrelik TDI motorlu sürümle genişledi. Tasarımı, kullanım konforu, boyutları ve ekonomisiyle kocaman beğeni toplayan A1 Sportback 1,6 TDI, S tronic şanzımanla alınabiliyor.

  Her motor seçeneğinde alıcı ölçüde verimlilik sunan A1 Sportback’in S tronic şanzımanla donatılmış 1.6 litrelik TDI motoru 100 km’de aşağı yukarı olarak yalnızca 3,8 litre petrol tütemi değerine ve km’de 99 g CO2 emisyonuna sahip.

  Gücün tekerleklere aktarımını imkanı sunan 7 ileri S tronic şanzıman, A1 Sportback’in, sınıfında üstlendiği önderlik rolünün altını çizerken, bu çift kavramalı şanzıman, sarsıntısız, nihai derece seri bir biçimde vites değişimine ve kesintisiz bir güç akışına olanak tanıyor.

  Etkileyici harici tasarım

  Eğimli üst köşelere sahip bir çerçeveli ızgaranın hakim meydana geldiği ön kısmıyla anında değinen A1 Sportback’te motor kapağı ve bagaj kapağı tüm gövdeyi sarıyor, omuz çizgisi de otomobilin hepsini çevreliyor ve zarif bir akışa sahip meydana gelen tavan, bütünleşik spoyleri ile dik eğimli C sütununa geçiş inşa ediyor. Kontrast rengarenk tavan ise üç kontras renkten biriyle opsiyonel olarak alınabiliyor.

  Daha kapsamlı iç mekan ve bir Audi klasiği; kalifiye işçilik

  Son derece kapsamlı ve aydınlık bir iç mekana sahip Audi A1 Sportback’in kademeli ön kısmıyla gösterge paneli bir uçağın kanadını andırıyor; yuvarlak gökyüzü menfezleri jet motorlarının izlerini taşıyor. Orta konsol hafifçe şoföre eğimlidir; orta tüneldeki konsol ise bir yatın arkasıyla aynı özellikler taşıyor.

  Audi’nin klasik kuvvetli yönlerinden biri meydana gelen tam olarak kumandalar ve muhteşem işçilik A1 Sportback’te de kendini anında farkettiriyor. Dikkatle tasarlanmış pekçok detay A1 Sportback’in üst seviye kişiliğini belgelerken, yepyeni renkler de gençlik dolu özelliğini altını çiziyor. İster rengarenk gökyüzü menfezi yuvaları arzu eder kalifiye deri döşemeler olsun, A1 Sportback, kullanıcılarına ferdi hayat tarzlarını yansıtacak biçimde kişiselleştirme ile ilgili sayısız olanak sunuyor.

  Fark oluşturan donanım seçenekleri

  Standart olarak klima ve elektrikli camlarla getirilen A1 Sportback, Attraction ve Ambition donanımın yanısıra, bir dizi sportif, dekoratif, ayrıcalıklı unsurların bulunduğu paket de şuanki. Üst düzey seçenekler, delüks otomatik klima ve konforlu anahtardan, vites değiştirme kulakçıklarının bulunduğu çok fonksiyonlu deri direksiyona civarı uzanıyor.

  En üst sırada MMI sisteminin bulunduğu haber eğlence ve multimedya sistemleri yelpazesi bu segmentte standartları tespit ediyor. Bu üst seviye sistem, sabit disk, MMI iş ilkesi, DVD sürücü ve zeki sesli kumandayı içeriyor. Gösterge panelinden çıkan katlanır monitör, dik çözünürlükte üç boyutlu grafikleri sergiliyor. 465 watt’lık Bose surround ses sistemi, Audi’nin tedarik ettiği üst seviye tamamlayıcı modüllerin yalnızca bir örneği.

  Audi A1 Sportback’in, 1,0 litre TDI motora sahip S-tronic şanzımanlı çeşidi aileye katıldı. Benzer Yazılar

  Sosyeteyi sallayan aşk skandalı İş dünyasının rengarenk kişiliği ve koyu Galatasaraylı olmasıyla bilinen merhum Ekrem Dürüst ve Gül Dürüst’ün
  Deniz’in eskisini İlgi Gövsa kaptı ve Tutumlu Ebru Deniz Seki, uzatmalı sevgilisi Selim Yalın’dan ayrıldıktan 10 gün ardından İzmirli
  Ertegün çiftine manalı hediye ve Kravatını birlik forması yaptı Yardımseverlikleri ile bilinen Atlantic Records plak şirketinin sahibi Ahmet Ertegün
  Gönlüne yönelik gelin buldu Fethi Pekin’in iki aydır flört ettiği sevgilisi Zeynep Dereli ile eylül ayı içinde nikah masasına oturacağını
  Bianca bu sabah start ediniyor ve Sabancı Fashion TV’nin peşinde Emre Ergani, yaz sezonlarında dostlarını Bodrum Gölköy’de açılacak

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Audi A1 Sportback’in, 1,0 litre TDI motora sahip S-tronic şanzımanlı çeşidi aileye katıldı. Etiketler